Běháme v Praze - běžecký portál

Mapa běžeckých obchodů

Web: www.triexpert.cz
Adresa: Argentinská 4, 170 00 Praha 7
Telefon: 773 427 696
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba:
Po - Pá 11:00 - 19:00
So 10:00 - 14:00

Popis:PROČ BĚHÁME KOLEM TRIEXPERTU? Jednoduchá otázka a jednoduchá odpověď...

Jsme tým lidí, kteří mají rádi pohyb a kteří mají vizi spojit práci se zábavou. Celý život jsme se aktivně věnovali sportu. Ať to bylo jakékoli sportovní odvětví (veslování, kolo, hokej...), běh byl pro nás vždy alfou a omegou našeho sportovního vyžití. Běhání jsme se mohli věnovat pro jeho časovou nenáročnost a možnost běhat takřka kdekoli i při našem pracovním vytížení.

Běžeckému koníčku jsme nakonec propadli natolik, že jsme se začali pravidelně účastnit menších běžeckých závodů a měřit své síly s dalšími „hobíky“. Nadšení závodníků, parta kamarádů, atmosféra závodů a vnitřní pocit štěstí po každém běhu nás přivedli na myšlenku propagovat a podporovat běžecký sport mezi širokou veřejností. Protože naší filozofií je bavit se sportem a bavit sportem i Vás, chtěli jsme být běžcům ještě blíž...

Rozhodli jsme se vytvořit zázemí a příjemné prostředí pro všechny zákazníky, profesionální, nebo „hobby“ sportovce. Ti všichni si zaslouží kvalitní vybavení a odborný přístup. Neustále tuto myšlenku udržujeme v popředí a se stejným zapálením se ji snažíme pro naše zákazníky stále vylepšovat.

Běh pro nás není pouze druh pohybu, při kterém se pohybujeme pomocí končetin tak, že v určitých fázích pohybu se žádná z končetin nedotýká povrchu, po kterém se pohyb vykonává (jak praví encyklopedie), je to pro nás VÁŠEŇ, kterou chceme s Vámi sdílet.

Sport a běhání je náš svět a budeme se snažit, aby náš svět byl i tím Vaším…

  • 1