Běháme v Praze - běžecký portál

Mapa běžeckých obchodů

Web: www.adidas.cz
Adresa: Náměstí Republiky 1, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 222 317 095
Email: -

Otevírací doba:
Po - So: 9:00 - 22:00
Ne: 9:00 - 21:00

Popis: adidas je firmou s celosvětovým působením v designu, vývoji a marketingu sportovní obuvi, oděvů a příslušenství s posláním stát se vedoucí sportovní značkou světa. Značka adidas je součástí adidas Group, která zahrnuje značky jako Reebok, TaylorMade.

adidas produkty jsou dle svého zaměření rozděleny do dvou hlavních kolekcí:

adidas Performance - nabízí celou šíři funkčních sportovních produktů v kombinaci s kolekcemi na volný čas ve sportovním stylu. Ty nejlepší technologie se setkávají s vypracovaným stylem v mnoha kolekcích pro každý druh sportovce – od vrcholového sportovce až po rekreačního milovníka sportu, ženy, muže i děti.

adidas Originals - nabízí kultovní street fashion v různých stylech inspirovaných dekádami historie značky adidas i jejích hudebních či sportovních ikon. Street, urban a hip-hopová móda čeká na každého, kdo nechce splynout s davem a odvažuje se vyjadřovat svou originalitu.

Adi Dassler, zakladatel společnosti adidas, vyrobil své první boty již v roce 1920 ve věku pouhých 20 let s jednoduchou vizí poskytovat každému sportovci to nejlepší obutí pro jeho sportovní disciplinu. Společnost adidas se zaměřovala zpočátku na výrobu sportovní obuvi. V roce 1954 uvedl adidas na trh první kolekci sportovního oblečení a spolu s dalšími četnými inovacemi tak vyšel vstříc obrovskému boomu, kterého se společnost dočkala v 60. letech 20. století. V současné době je adidas AG druhým největším výrobcem sportovního vybavení na světě.

  • 1