Běháme v Praze - běžecký portál

Běžecká škola Prahy 10

Byli jste si párkrát zaběhat, ale samotného vás to nebavilo? Chcete zhubnout? Potřebujete se vyrovnat se stresem nebo si jen vyčistit hlavu? Tak právě pro vás je určena bezplatná Běžecká škola Prahy 10! Běžeckou školu můžete začít navštěvovat zdarma od 1. května 2017 každé úterý od 18:00 hodin po ceý rok v Malešickém parku.

Jak budou lekce probíhat?

Na místě běžečtí odborníci nejprve příchozí rozdělí podle jejich výkonnosti, poté se všichni společně lehce protáhnou a bude následovat samotný běh po trasách, odpovídající fyzickým možnostem jednotlivých tréninkových skupin. „Běhat může skutečně každý, záleží jen na jeho odhodlání a vůli. Nenechte si proto ujít tuto výjimečnou šanci a přidejte se k těm, kteří již pravidelně sportují, nebo mají snahu začít žít zdravěji.

Speciální programy při běžecké škole:

Návštěvy sportovních celebrit, testování různých značek a modelů bot, lekce dýchání a držení těla, filmování a hodnocení stylů, běžecké happeningy apod.

Organizační informace pro zájemce o Běžeckou školu:

Kdy? Každé úterý od 1. 5. do 23. 12. 2017, vždy od 18:00 hodin.
Kapacita kurzů: libovolný počet
Místo konání: Malešický park
Místo srazu: Setkáme se v ohybu ulice Cerhenická (v místě, kde přechází tato ulice v ulici Káranskou). Jsou zde umístěné velké bílé koule.
Na lekce doporučujeme: vhodnou obuv, oblečení dle počasí.

Reklama

  • 1